Hakkımızda

Ana Sayfa Hakkımızda

               HAKKIMIZDA

Gündelikçi firması sektörde 23 yılı aşkın bir süredir Ankara’da temizlik ihtiyacı olan her müşterimize en kaliteli temizlik sunarak müşteri memnuniyetine üstün önem vermektedir. Firmamız temizlik faaliyetini yaparken insan sağlığına zarar verecek temizlik ürünlerini kullanmaz. Temizlik ihtiyacı olan siz değerli müşterilerimizi ailemizden biri olarak görür ve kaliteli temizlikten ödün vermez.

Gündelikçi firmamız hizmet bölgelerimiz; Altındağ, Balgat, Bağlıca, Çukurambar, Çayyolu, Çankaya, Dikmen, Demetevler, Etimesgut, Elvankent, Emirler, Emek, Maltepe, Konutkent, Batıkent, Yenimahalle, Ümitköy,  Sincan ve Ankara’nın diğer ilçe ve mahallelerine hizmet vermekteyiz.

Gündelikçi firmamızın faaliyetleri; Bina merdiven temizliği, Ev temizliği, Apartman temizliği, Villa temizliği, İşyeri temizliği, Ofis temizliği, İnşaat sonrası temizliği faaliyetinde bulunmaktadır.

Gündelikçi firmamızın hizmet politikası; müşterilerimize güvenilir personelle hizmet sunar, kaliteli temizlik hizmeti sunar, temizlik faaliyetini sürdürürken çalışanlarının ve müşterilerimizin hijyenine dikkat eder, temizlik personelleri işinde profesyonel kişilerden oluşur, kullandığı ürünlerde insan sağlığına zarar verecek ürünler kullanmaz, müşteri memnuniyetine öncelik verir.

Gündelikçi firmamızın vizyonu; müşterilerine daima kaliteli hizmet sunarak Ankara ilinde ve tüm ilçelerinde temizlik sektörün de güçlü temizlik kadrosuyla müşterilerinden aldığı güçle daha fazla mutlu müşteri kapasitesine ulaşmak, temizlik sunduğu insanların temizlik ihtiyaçlarını sorunsuz gidermek için yıllardır bu sektörü uzmanlaştığı sektör bilip devam etmiştir, ankara bölgesine temizlik konusunda hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır.

 

Hemen şimdi ''GÜNDELIKÇI'' talep et!

Sistemimize numaranızı bırakın biz sizi arayalım. istediğiniz gün ve saate randevu oluşturup hizmetinizi tamamlayalım.

Talep et