Ofis Temizliği

Hizmet Açıklaması:

Ofis Temizliği ANKARA

             Ofis ortamlarında çalışan insanların gününün çok büyük bir bölümünün ofislerinde çalışırken geçirirler. Ofis ortamında çalışan insan motivasyonu ve sağlığı için önem arz eden ofis temizliği ayrıntılı olarak Temizlik firması olarak ofislerinizin temizlik hizmeti yapılmaktadır. Temizlik yapılırken markalı ürünler insan sağlığına zararsız temizlik malzemeleri ve profesyonel temizlikçi bayan - bay personellerimizle düzenli temizlenen ofis ve bürolarda kir ve mikroplara karşı etkin bir temizlik hizmeti almış olursunuz, ofis temizlik ihtiyaçlarınız, günlük, haftalık, aylık ya da istenilen periyotlarda yapılabilir.

Ofislerinizde temizliğinin ne kadar sıklıkta yapılacağı, ofislerinizde çalışan personel sayılarına ve ofisinize gelen insan yoğunluğuna göre belirlenir. Ofisinizin çabuk kirlenen bir bölgede bulunuyor olması ve ofiste yapmış olduğunuz faaliyetlere göre de bu temizlik hizmetinin ne kadar sık arayla yapılacağı da belirlenebilir.

Ofis temizliği yapılırken dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Her alan için farklı temizlik ürünlerinin kullanılmasının gerekliliğidir. Özellikle banyo, tuvalet gibi yerlerin temizliğinde kullanılacak olan temizlik ürünlerinin başka hiçbir yerde kullanılmaması gerekir. Bu alanlar temizlenirken enfeksiyon riski alanlar olduğu düşünülerek dezenfektan özellikli malzemeler kullanılmalıdır. Yapılacak olan her temizlikte yeni bez, paspas gibi ürünler kullanılmalıdır.

Ofislerinizde haftada en az bir detaylı temizlik yapılmalıdır. Ofislerinizde mutfak ve tuvaletler ise günlük olarak hijyenik ürünlerle ve insan sağlığına zararlı olmayan ürünlerle temizlenmelidir, çöp kovalarında biriken çöpler ofis dışına atılmalıdır. Ofiste bulunan tablolar, lamba, bilgisayar, kapı üstleri gibi toz tutacak yerlerin tozu alınmalıdır. Ofis mobilyaları çekmeceler gibi bölmelerin iç temizliği yapılmalı, ofis camları belli aralıkla silinmelidir. Ofis temizliği yapılırken bütün masalar temizlenmeli, çöp kovaları yıkanmalı ve oturma grupları silinmelidir, çöp poşetleri her gün çıkarılıp, yerine yeni hijyenik çöp poşetleri koyulmalıdır.

Ofisteki zeminler halı kaplı ise elektrik süpürgesiyle temizlenir. Eğer sert zemin ise, temizlik zeminin özelliğine göre, uygun bakım malzemesi ile iki kova değiştirilerek, paspas ile temizlik yapılır yerlerin ıslak kalmamasına özen gösterilmelidir.

Ofis temizliği hizmeti kendi personellerinizle yetersiz yapılması etkin bir temizlik uygulanmıyor demektir. Temizlik hizmeti dışardan temizlik firmalarından temini sonucunda yapıldığında daha rahat, ferah ve temiz bir iş ortamında çalışabilen ofis ortamı oluşacağını göreceksiniz. Yoğun iş ortamında, bir de ofis temizliğiyle uğraşmak istemeyen şirket sahipleri, bu işlemi, kaliteli ve profesyonel temizlik firmalarına yaptırabilmektedir. Bununla beraber şirket sahipleri, hem iş yüklerini azaltıp hem de temizlik sorumluluğunu ve denetimini temizlik şirketlerine bırakabilmektedir.

Firmamızdan temizlik hizmeti aldığınızda temizlik çalışmalarının yapılacağı ofiste temizlik periyotları belirlendikten sonra personelimiz belirlenen zamanlarda temizlik işlemlerini gerçekleştirecektir. Yapılacak olan ofis temizliği çalışmalarında ofis çalışanlarının temizlik çalışmalarından olumsuz etkilenmemesi için gerekli olan bütün önlemler alınmaktadır. Temizlik personellerimiz temizlik konusunda eğitime tabi olduğu için ofis temizlikleriniz iş akışına mani olmadan profesyonel bir şekilde temizlik elemanları tarafından hizmeti alacaksınız.

Temizlik firmamız çok uzun yıllardır bu sektörde öncü olarak temizlik farklı alanda temizlik faaliyetleri hizmetini yürütmedir. Müşterilerimizin memnun olması için gerekli olan bütün imkanları sağlamakta ve temizlik işlemlerinin doğru bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayarak insanların hijyenik ortamlarda yaşamlarını sürdürmelerine olanak sağlanmaktadır.

          Pİ temizlik firmamızdan aldığınız temizlik hizmeti sonucunda sağlıklı olmayan çalışma alanlarınızın temizliğini ve kalitesini geri kazanabilirsiniz. Piyasada bulunan kimyasal temizlik ürünlerinin en iyilerini kullandığımızı da ayrıca belirtmek isteriz. Etkili ve kaliteli malzemeler kullanarak temizlik hizmetini en iyi şekilde yapmaya özen gösteriyoruz. Bu sayede sizlerin de memnuniyetini ve beğenisini kazanıyoruz.

güdelikçi.com olarak faaliyet alanlarımız; Çankaya gündelikçi bayan, dikmen gündelikçi kadın, Keçiören gündelikçi bayan, baglum gündelikçi, bayan, bağlıca gündelikçi bayan, çayyolu gündelikçi bayan, gölbaşı temizlikçi bayanlar, konutkent gündelikçi bayan, yaşamkent gündelikçi bayan, emek gündelikçi bayan, söğütözü temizlikçi bayan,etimesgut gündelikçi bayan, elvankent gündelikçi bayan, emirler gündelikçi bayan, sincan gündelikçi bayan, fatih gündelikçi bayan, törekent temizlikçi kadınlar, yenikent gündelikçi eleman, eryaman gündelikçi bayanlar, yenimahalle gündelikçi bayanlar, şentepe gündelikçi bayan, ostim gündelikçi bayan, batıkent gündelikçi bayan, ostim gündelikçi bayanlar, ulus gündelikçi bayan, dışkapı gündelikçi bayan, mamak temizlikçi kadın.

Bu Sayfayı Paylaş:

Hemen şimdi ''GÜNDELIKÇI'' talep et!

Sistemimize numaranızı bırakın biz sizi arayalım. istediğiniz gün ve saate randevu oluşturup hizmetinizi tamamlayalım.

Talep et